מבצע BARE FRIDAY 2021

26/11/2021 – 03/12/2021

מבצע BLACK FRIDAY הגיע גם אלינו, אבל קצת אחרת…😉

אצלנו הוא נקרא BARE FRIDAY עם הנחות של עד 70%

מזמינים אתכם ואתכן להגיע לחנות ולהכיר את מגוון הנעליים שלנו, נעליים המאפשרות תנועה טבעית ומדמות הליכה יחפה, במטרה להתחבר מחדש לטכנולוגיה המשוכללת שכבר יש לנו בגוף.

 

מתי ואיפה:

המבצע יחל ב- 26 בנובמבר 2021 ויסתיים ב- 03 בדצמבר 2021. המכירה תיערך בחנות BAREFOOT LIFE ברחוב בוגרשוב 74 בלבד (מחירי המבצע לכל דגם יוצגו באתר האינטרנט שלנו בכתובת www.barefootlife.co.il אולם לא ניתן יהיה לבצע הזמנות באתר).

בתקופת המבצע אתר האינטרנט אמור לשקף בקירוב טוב את המלאי הזמין בחנות (דגמים, צבעים ומידות). אנו נעשה מאמצים גדולים לעדכן את האתר בתדירות גבוהה על מנת שלא תיווצר תמונה לא מדויקת של מלאים. עם זאת, יש לקחת בחשבון שהזמינות בחנות הפיזית בפועל תהיה שונה מהזמינות המוצגת באתר (כולל מקרים בהם פריט אזל מהמלאי אך עדיין מוצג באתר כזמין), וזאת מאחר ולא נוכל לסנכרן את המלאי באתר באותה מהירות שבה נמכרים פריטים בחנות.

שעות פתיחת החנות הן בימים א’-ה’ בשעות 10:00-20:00, וביום ו’ בשעות 09:30-14:30.

 

הנחיות בנושא הקורונה:

אנו רוצים לשמור על הבריאות של כולנו, ולעמוד בהנחיות הממשלה ומשרד הבריאות. אנא הקפידו בבקשה על עטיית מסכות ועל מרווחים של 2 מטר בין אדם לאדם.

 

האותיות הקטנות:

החלפות:

החלפות של מוצרים אשר נקנו במבצע ניתן יהיה לבצע בחנות הפיזית בלבד ועד לתאריך 20 בדצמבר בלבד. לאחר מועד זה לא ניתן יהיה לבצע החלפות.
עלות החלפה של מוצרים שנקנו בתקופת המבצע באמצעות “משלוח כפול” (שליח שמביא מידה חדשה ואוסף את המידה להחזרה) הינה 70 ש”ח.
 

החזרות:

החזרות של מוצרים אשר נקנו במבצע ניתן יהיה לבצע בחנות הפיזית בלבד ועד לתאריך 20 בדצמבר בלבד. לאחר מועד זה לא ניתן יהיה לבצע החזרות.
עלות החזרה של מוצרים שנקנו בתקופת המבצע באמצעות משלוח הינה 35 ש”ח.

 

מענה טלפוני ומקוון:

בתקופת המבצע לא יהיה מענה טלפוני ולא יהיה מענה להודעות SMS ו- Whatsapp. ניתן לפנות ויהיה מענה בערוצים המקוונים: בכתובת מייל [email protected], ובהודעות פרטיות בעמודי הפייסבוק והאינסטגרם שלנו (חפשו Barefoot Life – Vivobarefoot Israel).

המענה בערוצים המקוונים יהיה איטי מהרגיל.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן