מבצע חגים 2021
XERO SHOES
עד הפריט האחרון, 30%-50% הנחה

10-29/09/2021


החל מאוקטובר 2021 נחדל מלהיות היבואנים של מוצרי XERO SHOES לישראל.

אתם, קהל לקוחותינו, תרוויחו מכך:

אנו נערוך מבצע לחיסול המלאי, עד לפריט האחרון, בהנחות של 30%-50% על כל דגמי XERO SHOES.

 

מתי ואיפה:

המבצע יחל ב- 10 לספטמבר 2021 ויסתיים ב- 29 בספטמבר 2021. המכירה תיערך בחנות BAREFOOT LIFE ברחוב בוגרשוב 74 בלבד (מחירי המבצע לכל דגם יוצגו באתר האינטרנט שלנו בכתובת www.barefootlife.co.il אולם לא ניתן יהיה לבצע הזמנות באתר).

האתר אמור לשקף בקירוב טוב את המלאי הזמין בחנות (דגמים, צבעים ומידות). אנו נעשה מאמצים גדולים לעדכן את האתר בתדירות גבוהה על מנת שלא תיווצר תמונה לא מדויקת של מלאים. עם זאת, יש לקחת בחשבון שהזמינות בחנות הפיסית בפועל תהיה שונה מהזמינות המוצגת באתר (כולל מקרים בהם פריט אזל מהמלאי אך עדיין מוצג באתר כזמין), וזאת מאחר ולא נוכל לסנכרן את המלאי באתר באותה מהירות שבה נמכרים פריטים בחנות.

את כל שאר המוצרים (שאינם מתוצרת XERO SHOES) ניתן יהיה לרכוש באתר כרגיל ולקבל במשלוח עד הבית.

שעות פתיחת החנות הן בימים א’-ה’ בשעות 10:00-20:00, וביום ו’ בשעות 09:30-14:30.

שעות הפתיחה במהלך חודש ספטמבר 2021 ותקופת החגים מפורטות בעמוד הפייסבוק ובאתר האינטרנט שלנו (בעמוד “צור קשר”).

 

הנחיות בנושא הקורונה:

אנו רוצים לשמור על הבריאות של כולנו, ולעמוד בהנחיות הממשלה ומשרד הבריאות. אנא הקפידו בבקשה על עטיית מסכות ועל מרווחים של 2 מטר בין אדם לאדם.

 

האותיות הקטנות:

החלפות:

החלפות של מוצרי XERO SHOES אשר נקנו במבצע ניתן יהיה לבצע בחנות הפיסית בלבד ועד לתאריך 29 לספטמבר בלבד. לאחר מועד זה לא ניתן יהיה לבצע החלפות.

החזרות:

החזרות של מוצרי XERO SHOES אשר נקנו במבצע ניתן יהיה לבצע בחנות הפיסית בלבד ועד לתאריך 29 לספטמבר בלבד. לאחר מועד זה לא ניתן יהיה לבצע החזרות.

אחריות:

החל מתאריך 01 לאוקטובר 2021 האחריות על מוצרי XERO SHOES בישראל תינתן ע”י היבואן החדש. היבואן החדש יעניק את האחריות לפי מדיניות SHOES XERO. יש לפנות אלינו בכל עניין הקשור באחריות ושירות על מוצרים אשר נקנו אצלנו. פניות אלו יועברו על ידנו ליבואן החדש ואנו ניתן את המענה ללקוחותינו לפי החלטות היבואן החדש בכל מקרה ומקרה.

מענה טלפוני ומקוון:

בתקופת המבצע המענה הטלפוני והמקוון יהיה איטי מהרגיל. ייתכן ולא נוכל לענות לכל הפניות. ניתן לפנות אלינו בטלפון 053-8890940, בכתובת מייל info@barefoot.org.il, ובהודעות פרטיות בעמודי הפייסבוק והאינסטגרם שלנו (חפשו Barefoot Life – Vivobarefoot Israel).

זמני משלוח:

זמני המשלוח בתקופת המבצע והחגים יהיו ארוכים מהרגיל וצפויים לעמוד על עד כ-3 שבועות ואף יותר

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן