תקנון אתר

מדיניות אחריות עבור מוצרי החברה

במסגרות האחריות יבוצעו תיקונים של פגמים בייצור קרי פרימה של תפרים או פתיחה של הדבקות. פגמים אשר נוצרו כתוצאה משימוש במוצר ולא כתוצאה מפגם בייצור ואשר ברי תיקון – ניתן יהיה לבצע תיקונים בתשלום של עלות התיקון.

האחריות לא כוללת שחיקת סוליה, שחיקת בטנה,, שחיקת שרוכים ושחיקת רפידות.

מסירת מוצר לתיקון וקבלתו לאחר ביצוע התיקון תתבצע בחנות BAREFOOT LIFE בכתובת בוגרשוב 74 תל אביב.

לכל חברה אותה אנו משווקים יש הגדרת אחריות מוצר שונה, להלן הגדרות האחריות שמעניקה כל חברה:

VIVOBAREFOOT | LEMS SHOES | FREET | SKINNERS

אחריות למשך שנה מיום הקניה. האחריות הינה על פגמים בייצור קרי פרימה של תפרים או פתיחה של הדבקות. פגמים אלו יתוקנו ללא עלות כל עוד אחריות המוצר בתוקף.

לאחר תום תקופת האחריות ניתן יהיה לבצע תיקונים בתשלום של עלות התיקון.

XERO SHOES

מוצרים אשר יוצרו לעונת קיץ 2022 ואילך

אחריות לשנה. מימוש האחריות והשירות יבוצעו ע”י צוות ברפוט לייף ישראל

מוצרים אשר יוצרו ו\או נקנו לפני עונת קיץ 2022

אחריות למשך שנתיים (כפוף לשינויים מעת לעת לפי החלטת חברת XERO SHOES(. חברת XERO SHOES מטפלת ומעניקה את שירות האחריות ישירות מול הלקוח. לצורך קבלת שירות ואחריות יש לפנות ישירות ל- XERO בכתובת המייל:

[email protected]

יש לצרף למייל תמונות ברורות של המוצר הפגום וכן העתק של חשבונית הקניה. ניתן לפנות אלינו לבקשת העתק חשבונית קניה בכתובת מייל: [email protected]

VIBRAM FIVE FINGERS | VIBRAM FUROSHIKI

אחריות למשך שנה מיום הקניה. האחריות הינה על פגמים בייצור קרי פרימה של תפרים או פתיחה של הדבקות. פגמים אלו יתוקנו ללא עלות כל עוד אחריות המוצר בתוקף. לאחר תום תקופת האחריות ניתן יהיה לבצע תיקונים בתשלום של עלות התיקון. אין אחריות על קרעים הנוצרים בין הבהונות.

EARTH RUNNERS | LUNA

אחריות לשנה מיום הקניה. האחריות הינה על פגמים בייצור קרי פרימה של תפרים או פתיחה של הדבקות וקריעה של רצועות. פגמים אלו יתוקנו ללא עלות כל עוד אחריות המוצר בתוקף. לאחר תום תקופת האחריות ניתן יהיה לבצע תיקונים בתשלום.

ADAMA

אחריות למשך שנתיים מיום הקניה. האחריות הינה על פגמים בייצור קרי פרימה של תפרים או פתיחה של הדבקות. פגמים אלו יתוקנו ללא עלות כל עוד אחריות המוצר בתוקף. לאחר תום תקופת האחריות ניתן יהיה לבצע תיקונים בתשלום של עלות התיקון.

 

אספקת מוצרים שנרכשו באתר

אספקת מוצרים שנרכשו באתר יכולה להתבצע באמצעות 2 אפשרויות. בחירה באפשרות הרצויה נעשית במהלך רכישת המוצרים והתשלום עבורם בקופת האתר –

 1. איסוף עצמי של הלקוח מהחנות במהלך שעות הפעילות. ניתן לאסוף מוצרים החל מיום העסקים שאחרי יום הזמנתם (לדוגמה, מוצר שהוזמן ביום שלישי ניתן לאסוף ביום רביעי, מוצר שהוזמן ביום שישי ניתן לאסוף ביום ראשון וכדומה).
 2. קבלת המוצרים באמצעות שליח עד לבית הלקוח. זמן האספקה באמצעות שליח עד בית הלקוח הוא עד 10 ימי עסקים מתאריך רכישת המוצרים באתר.
 

 

 מדיניות החזרת מוצרים שנרכשו באתר

לאחר ביצוע עסקת הרכישה באתר, יישלח ללקוח\ה לכתובת הדואר האלקטרוני שמסר בעת ביצוע העסקה, מסמך המפרט את פרטי העסקה כנדרש לפי חוק הגנת הצרכן (להלן: “מסמך פרטי העסקה”).

ביטול עסקה ניתן לבצע בהתאם לתנאים שיפורטו להלן, ובאמצעות יצירת קשר עם החברה באחת מן הדרכים הבאות:

 1. בדואר אלקטרוני לכתובת  [email protected]
 2. במוקד שירות הלקוחות בטלפון 0538890940
 3. בדואר רשום לכתובת BAREFOOT בוגרשוב 74 תל אביב 6342914
 4. בחנות BAREFOOT בוגרשוב 74 תל אביב 6342914

בהודעת הביטול יציין הלקוח את שמו, מספר תעודת הזהות שלו ואת מספר ההזמנה (המצוין במסמך פרטי העסקה).

לקוח\ה רשאי לבטל את ההזמנה שביצע באתר בכפוף ובהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ”א-1981 (להלן: “חוק הגנת הצרכן”), כמפורט להלן:

 1. לקוח\ה רשאי לבטל את העסקה מיום עשייתה ועד 14 ימים מיום קבלת המוצר, או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, על פי המאוחר מביניהם.
 2. ביטול עסקה על-ידי אדם עם מוגבלות, אזרח ותיק או עולה חדש ייעשה בתוך 4 חודשים ממועד ביצוע העסקה, ובלבד שההתקשרות בעסקה כללה שיחה בין הרוכש לבין החברה (כולל שיחה באמצעות תקשורת אלקטרונית). החברה תהא רשאית לבקש מהלקוח להציג תעודה המוכיחה כי הוא אדם עם מוגבלות, אזרח ותיק או עולה חדש.
 3. בביטול עסקה שלא עקב פגם במוצר, אי התאמה בין המוצר שהתקבל לבין מסמך פרטי העסקה או הפרה אחרת של תנאי העסקה – תהא רשאית החברה לנכות דמי ביטול בשיעור של יעלה על 5% ממחיר המוצר או 100 ₪, לפי הנמוך מביניהם.
 4. לקוח\ה שביטל עסקה שלא עקב פגם במוצר, אי התאמה בין המוצר שהתקבל לבין מסמך פרטי העסקה או הפרה אחרת של תנאי העסקה, נדרש להחזיר את המוצר לאחד מסניפי החברה.
 5. לקוח\ה שביטל עסקה עקב פגם במוצר, אי התאמה בין המוצר שהתקבל לבין מסמך פרטי העסקה או הפרה אחרת של תנאי העסקה, יודיע על כך לחברה ויתואם איתו מועד לאיסוף המוצר.
 6. ביטול עסקה והחזר כספי יתאפשר רק בכרטיס האשראי באמצעותו בוצעה ההזמנה באתר.
 7. ביטול עסקה והחזר כספי עבור רכישות דרך PayPal יתאפשר רק דרך PayPal באמצעות החשבון דרכו בוצעה ההזמנה.
 8. לקוח\ה המעוניין בכך, יוכל לבחור בין השבה כספית כמפורט לעיל, לבין החלפת המוצר למוצר שווה ערך או קבלת שובר זיכוי לרכישה חוזרת בסניפי הרשת ללא הגבלת זמן.
 9. למען הסר ספק יובהר, כי בכל הנוגע למוצרים הנמכרים כחלק מערכה, לא ניתן לבטל את העסקה ביחס לפריט בודד מתוך הערכה. ביטול העסקה יתאפשר רק ביחס לערכה בכללותה.

 

החלפת מוצרים

בנוסף לאמור לעיל, במידה וברצונכם להחליף מוצר/ים אותו/ם אשר רכשתם באתר לדגם אחר/לאותו דגם בצבע אחר/למידה קטנה או גדולה יותר או להחזיר מוצר/ים ולקבל עבורו שובר זיכוי, אנו מאפשרים הנפקת שובר זיכוי לרכישה חוזרת בסניפי הרשת ללא הגבלת זמן.

כדי לעשות זאת, יש להחזיר/להחליף את המוצר/ים בחנות BARFOOT בוגרשוב 74 תל אביב. כאשר המוצר/ים מוחזר/ים באריזה המקורית והינו/הינם חדשים לחלוטין, ללא כל סימני שימוש וניתן/ניתנים להחזרה למלאי למכירה מחדש.

החלפת מוצר/ים תתאפשר אך ורק בהצגת “טופס ההזמנה ואישור ביצוע התשלום” המצורף לחבילת המשלוח.

עבור מוצר/ים שהוחזר/ו ניתן לקבל שובר זיכוי לרכישה חוזרת ללא הגבלת זמן. לקבלת השובר, יש להחזיר את המוצר/ים עד 30 ימים (שימו לב: לא ימי עסקים) מיום אספקתו/ם.

סעיף זה חל על מוצרים שנרכשו במחיר מלא בלבד, ולא על מוצרים שנרכשו במחיר הנחה/מבצע. עסקה ביחס למוצרים שנרכשו במחיר הנחה/מבצע ניתן לבטל בתנאים המפורטים לעיל; ולחילופין באפשרותו של לקוח המעוניין בכך, להחליף את המוצר שנרכש בהנחה/מבצע במוצר חלופי שווה ערך או בשובר זיכוי לרכישה חוזרת בסניפי הרשת ללא הגבלת זמן.

 

מדיניות החזרת פריטים ברכישות מחנות BAREFOOT בוגרשוב 74 תל אביב

החלפת מוצר כנגד מוצר ו\או כנגד זיכוי תתאפשר עד 14 יום מתאריך הקנייה כאשר המוצר אינו משומש, אינו פגום ומוחזר באריזתו המקורית בצרוף חשבונית או פתק החלפה או הוכחה אחרת לגבי עצם ביצוע העסקה, מועדה, הסכום ששולם בעדה ואמצעי התשלום.

החלפת מוצר שנקנה במבצע ו\או בסוף עונה כנגד מוצר ו\או כנגד זיכוי יתאפשר עד 7 ימים מתאריך הקנייה כאשר המוצר אינו משומש, אינו פגום ומוחזר באריזתו המקורית בצרוף חשבונית או פתק החלפה או הוכחה אחרת לגבי עצם ביצוע העסקה, מועדה, הסכום ששולם בעדה ואמצעי התשלום.

החזר כספי ברכישות BAREFOOT  בוגרשוב 74 תל אביב

לקוח\ה יהיה זכאי החזר כספי מיום הרכישה ועד תום יומיים שלאחריו – שאינם ימי מנוחה – כאשר המוצר אינו משומש, אינו פגום  ומוחזר באריזתו המקורית בצרוף חשבונית או פתק החלפה או הוכחה אחרת לגבי עצם ביצוע העסקה, מועדה, הסכום ששולם בעדה ואמצעי התשלום, כאשר ינוכו דמי ביטול בשיעור של 5% ממחיר הטובין או מערך השירות או 100 שקלים חדשים לפי הנמוך מביניהם, והכל בהתאם למועדים ולתנאים הקבועים בתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), תשע”א- 2010.

לא יינתן החזר כספי עבור מוצר/פריט אשר נרכש באמצעות תווי-קניה מכל סוג, שובר מתנה או כרטיס מגנטי נטען.

במימוש שובר זיכוי או שובר מתנה של הרשת (גיפט-קארד) ברכישת טובין או שירותים שמחירם נמוך מהסכום הנקוב בשובר/ים הנ”ל, וההפרש לא עלה על 5% מהסכום הנקוב בשובר או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך מביניהם, יהיה הצרכן זכאי לקבל את העודף במזומן.

 

סודיות ופרטיות

 1. כל פרטיו האישים של המזמין (שם, דואר אלקטרוני וכדומה), יישמרו במאגרי המידע של החברה.
 2. החברה לא תעביר פרטיו האישיים של המזמין לאף גורם אחר זולת לספקים, במידת הצורך וזאת רק לשם השלמת עסקה.
 3. החברה לא תעשה כל שימוש בפרטים של אמצעי התשלום של המזמין אלא לביצוע תשלום בגין עסקה אותה ביקש המזמין לערוך, ופרטים אלו לא יועברו לאף גורם אחר זולת לצורך זה. למען הסר ספק, פרטי אמצעי התשלום אינם נשמרים במאגרי המידע של החברה.
 4. למרות האמור לעיל, החברה תהא רשאית להעביר פרטיו האישיים של משתמש לצד שלישי במקרים בהם המזמין ביצע מעשה או מחדל הפוגעים ו/או העלולים לפגוע בחברה ו/או בצדדים שלישיים כלשהם, המזמין עשה שימוש בשירותי החברה לביצוע מעשה בלתי חוקי, אם התקבל בידי החברה צו שיפוטי המורה לה למסור את פרטי המזמין לצד שלישי וכן בכל מחלוקת או הליכים משפטיים.
 5. החברה תוכל להשתמש בפרטיו האישיים של המזמין, ללא זיהוי המזמין הספציפי, לצורך ניתוח מידע סטטיסטי והצגתו ו/או מסירתו לגורמים אחרים.
 6. מאחר שמדובר בביצוע פעולות בסביבה מקוונת אין באפשרותה של החברה להבטיח חסינות מוחלטת מפני חדירות למחשביה או חשיפת המידע האגור בידי מבצעי פעולות בלתי חוקיות. אם יעלה בידי צד שלישי לחדור למידע אשר שמור בידי החברה ו/או להשתמש בו לרעה, לא תהיה למשתמש כל טענה, תביעה או דרישה כלפי החברה.
 7. החברה תהא רשאית לעשות שימוש ב – “עוגיות” (“cookies”) על מנת לספק למשתמש שירות מהיר ויעיל ולחסוך מהמזמין הצורך להזין את פרטיו האישיים בכל כניסה לאתר.
 8. בקיום מקרים שאינם בשליטתה של החברה ו/או הנובעים מכח עליון, החברה לא תהא אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם למזמין ו/או למי מטעם המזמין עם מידע זה יאבד או אם יעשה בו שימוש לא מורשה.